.

.

12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување со тетоважа accesories

12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување со тетоважа accesories
Опис :
Количина : 12 Pencil
6 Сјајот Гел пенкала Избрани Бои.(2 pc секоја боја) 100% Сосема нов и висок квалитет, Брзо сушење и fadeless Нерешено директно на кожата со овој точни и веродостојни пен
Слика Шоу

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Тетоважа accesories
Име:
тетоважа маркер пенкало
Други име:
Пирсинг на Одбележувањето пен
боја:
6 бои
Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На :
тетоважа маркер пенкало
Магацин:
жеџијанг во кина
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи