.

.

12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување со тетоважа accesories

12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
12 компјутери /многу Тетоважа на Кожата Означување Пенкало Пирсинг Означување Пенкало Писарот Алатка за Снабдување со тетоважа accesories
Опис :
Количина : 12 Pencil
6 Сјајот Гел пенкала Избрани Бои.(2 pc секоја боја) 100% Сосема нов и висок квалитет, Брзо сушење и fadeless Нерешено директно на кожата со овој точни и веродостојни пен
Слика Шоу

R

Додатоци на производи