.

.

Клипот Кабелот за Тетоважа Машина Тетоважа Напојување трговија на Големо и Мало Бесплатен превозот

Клипот Кабелот за Тетоважа Машина Тетоважа Напојување трговија на Големо и Мало Бесплатен превозот

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Продавница
Клипот Кабелот за Тетоважа Машина Тетоважа Напојување трговија на Големо и Мало Бесплатен превозот
Опис На Производот :
Име на производ : Висок Квалитет
Точка БР : CC-18
Материјал : Силика Гел
Пакет : 1pc/пакет
Боја : Како на сликата showm
Тежина : 100g
Должина : 1.8 cm
Други Attritubes : 1.Тетоважа Рамката на Машината Нов и висок квалитет
2.Тетоважа Рамката на Машината Здрав пролет и нерѓосувачки долг живот клипови за soild машина за контакт
3.Со нерѓосувачки челик завршува
4.Долго мозок прави движење лесно
Почитувани Клиенти :
Ве молиме оставете порака за да ни кажете на бои да се избере,тогаш ние ќе го испрати како вашето барање.Ако не го избере ,ние ќе ви го испратиме по случаен избор.Ви благодариме за соработката.
Слика Покаже CC -18(Сино) CC-18(Црна) CC-18(Црвено) CC-18(Жолт)
Карактеристики : 1.Сосема нов и квалитет
2.Топла продажба Клип Кабелот
3.Добра Врска
4.Клипот кабелот одговараат за сите Напојување и Тетоважа Машина
Други Attritubes : 1.Тетоважа Рамката на Машината Нов и висок квалитет
2.Тетоважа Рамката на Машината Здрав пролет и нерѓосувачки долг живот клипови за soild машина за контакт
3.Со нерѓосувачки челик завршува
4.Долго мозок прави движење лесно

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Силика Гел
Број На Модел На:
клипот кабелот
Име:
Висок Квалитет На Нов Клип Кабелот
Tatto Моќ Додатоци:
Тетоважа Клип Канапи Тетоважа На Ногата Педали
feature1:
тетоважа клип кабелот
feature2:
Клипот Кабелот за Напојување
боја:
Црвено Во Сино Жолта Црна
трговија на големо цена:
прифатете
Тежина:
100g
Должина:
10 Foot / 2.5meter
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи