.

.

Тетоважа Мастило Првенство Капа 1000PCS 8ММ+500PCS 12MM+500PCS 15MM Мешовит Тип за тетоважа комплет машина игла тетоважа обезбедува напојување

Тетоважа Мастило Првенство Капа 1000PCS 8ММ+500PCS 12MM+500PCS 15MM Мешовит Тип за тетоважа комплет машина

DEN 1300.00
DEN 1368.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
Тетоважа Мастило Првенство Капа 1000 PCS 8ММ+500 PCS 12 MM+500 PCS 15 MM Мешовит Тип за тетоважа комплет машина игла тетоважа обезбедува напојување
Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, одлична издржливост. Професионални алатки за тетоважа.
Пакет Се Вклучени :
1000 PCS 8ММ + 500 PCS 12 MM + 500 PCS 15 MM
Слика Шоу

R

Додатоци на производи