.

.

50PC Трајна Шминка Needles1R / 3Р / 5R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ

50PC Трајна Шминка Needles1R / 3Р / 5R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Buymore продавница
50 PC Трајна Шминка Needles1 R / 3Р / 5 R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ
Опис :
Големина : 6 F 1 R / / 3Р / 5 R / 3 F / 4 F / 6 F
Тежина : 80g/Кутија
Количина : 50pcs(1 Кутија)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Достапни Големини : 1 R / 2 R / 3Р / 5 R
Достапни Игла Големини :
1 R Круг Лагер Игла
3Р Круг Лагер Игла
5 R Круг Лагер Игла
Слика Покаже Почитувани, pls оставите порака за нас кои големина у сакате , ако у не се направи , ние ќе брод случајна големина на у. жал ми е за се разбере, Уживајте во вашата шопинг време.

R

Додатоци на производи