.

.

50PC Трајна Шминка Needles1R / 3Р / 5R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ

50PC Трајна Шминка Needles1R / 3Р / 5R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Buymore продавница
50 PC Трајна Шминка Needles1 R / 3Р / 5 R Prong Игла Sterilized Мозаик Козметички 2-1 ШМИНКА ИГЛИ
Опис :
Големина : 6 F 1 R / / 3Р / 5 R / 3 F / 4 F / 6 F
Тежина : 80g/Кутија
Количина : 50pcs(1 Кутија)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Достапни Големини : 1 R / 2 R / 3Р / 5 R
Достапни Игла Големини :
1 R Круг Лагер Игла
3Р Круг Лагер Игла
5 R Круг Лагер Игла
Слика Покаже Почитувани, pls оставите порака за нас кои големина у сакате , ако у не се направи , ние ќе брод случајна големина на у. жал ми е за се разбере, Уживајте во вашата шопинг време.

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Тетоважа Игла
Име:
трајна шминка игли
Број На Модел На :
трајна шминка игли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
50PC/МНОГУ
Тип:
трајна шминка игли
Големина:
1R / 2R / 3R / 5R
Функција:
2 ВО 1 ШМИНКА ИГЛИ
Нето тежина:
100g/кутија
R

Додатоци на производи