.

.

1PC Најдобри Продавачот Висок Квалитет РКА Клип Кабелот 1.8 m тетоважа клип кабелот за Напојување за Тетоважа Машина CC-14

1PC Најдобри Продавачот Висок Квалитет РКА Клип Кабелот 1.8 m тетоважа клип кабелот за Напојување за Тетоважа

DEN 264.00
DEN 278.40
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Продавница
1 PC Најдобри Продавачот Висок Квалитет РКА Клип Кабелот 1.8 m тетоважа клип кабелот за Напојување за Тетоважа Машина CC-14
Опис На Производот :
Име На Производ : Висок Квалитет На Нов Клип Кабелот
Материјал : РКА
Пакет : 1pc/пакет
Боја : Како на сликата прикажани
Тежина : 180g
Должина : 1.8 м
Други Attritubes : 1.Тетоважа Рамката на Машината Нов и висок квалитет
2.Тетоважа Рамката на Машината Здрав пролет и нерѓосувачки долг живот клипови за soild машина за контакт
3.Со нерѓосувачки челик завршува
4.Долго мозок прави движење лесно
Слика Шоу
Карактеристики : 1.Сосема нов и квалитет
2.Топла продажба Клип Кабелот
3.Добра Врска
4.Клипот кабелот одговараат за сите Напојување и Тетоважа Машина
Други Attritubes : 1.Тетоважа Рамката на Машината Нов и висок квалитет
2.Тетоважа Рамката на Машината Здрав пролет и нерѓосувачки долг живот клипови за soild машина за контакт
3.Со нерѓосувачки челик завршува
4.Долго мозок прави движење лесно

R

Додатоци на производи