.

.

Трговија на големо Цена 200 Боја #12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол тетоважа accesories Бесплатен Превозот

Трговија на големо Цена 200 Боја 12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол

DEN 447.00
DEN 470.40
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Продавница
Трговија на големо Цена 200 Боја #12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол тетоважа accesories Бесплатен Превозот
Опис на производот : Тетоважа Црна Брадавиците Надворешниот дијаметар : 10мм / 0.39" Внатрешен дијаметар : 3мм / 0.12" Гума брадавиците специјално дизајниран за тетоважа машина користат Одличен квалитет тетоважа машина grommets Внимателно дизајнирани, одлична за употреба Тетоважа Гума Бендови Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет на Дебелина : app 3мм Еластична Бенд Периметар : app 16cm(Max напнатост ) 1. Гума бендови помогне во одржување на игла стабилен на сите видови на тетоважа пиштол машини. 2. Тоа им помага да се спречи иглата се движат додека tattooing. 3. Високо еластична, одличен квалитет на овој гумени бендот.
Answer : ___________________________ Note : Гумени Бендот бои може да се разликуваат-Бар Брадавица Grommets се црна боја Слика Шоу

R

Додатоци на производи