.

.

50PC I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 14G,16G,18G,20G,22G со Бесплатен Превозот Кутија

50PC I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 14G,16G,18G,20G,22G со Бесплатен Превозот

DEN 1140.00
DEN 1199.52
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
50 PC I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 14 G,16 G,18 G,20 G,22 G со Бесплатен Превозот Кутија
Опис На Производот :
Име : професионални I. V Канила Пирсинг игла Пакет : 50pcs/кутија Големина се Достапни : available : 14 G, 16 G, 18 G, 20 G, 22 G Верификација : ISO 9001 и CE
Постојат некои пирсинг игла големини можете да изберете од :
14 G, 16 G, 18 G, 20 G, 22 G ЗА СИТ ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕТОВАЖА ИГЛА БАР АРМАТУРА ДА ТЕТОВАЖА ИГЛА Почитувани Купувачи :
Ве молиме оставете масажа да ни каже пирсинг Игла Големина сакате да нарачате, ќе испрати големината на игли како вашето барање. Ако не го избере ,ние ќе ви го испратиме по случаен избор. Ви благодариме за соработката. Слика Шоу

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Силика Гел
Број На Модел На:
Тетоважа accesories
Име:
I. V. Катетер игли
Стил:
Тетоважа, пирсинг на Тело производи
Должина:
vary in terms of the needles size
Материјал:
316 од не ' Рѓосувачки Челик тефлон ПВЦ
Piericing снабдување тип:
Пирсинг Игла Серија
Пакет:
50pcs/Кутија
Големина:
14G 16G 18G 20G 22G
is_customized:
Yes
Верификација:
ISO 9001 и CE
R

Додатоци на производи