.

.

10PCS Клип Кабелот за Напојување за Тетоважа Машина трговија на Големо и мало Бесплатен превозот

10PCS Клип Кабелот за Напојување за Тетоважа Машина трговија на Големо и мало Бесплатен превозот

DEN 775.00
DEN 816.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Продавница
10 PCS Клип Кабелот за Напојување за Тетоважа Машина трговија на Големо и мало Бесплатен превозот
Опис На Производот :
Име На Производ : Висок Квалитет На Нов Клип Кабелот
Точка БР : CC-12
Материјал : Soloca Гел
Пакет : 1pc/пакет
Боја : Како на сликата прикажани
Тежина : 180g Должина : 1.8 м Слика Шоу
Карактеристики : 1.Сосема нов и квалитет
2.Топла продажба Клип Кабелот
3.Добра Врска
4.Клипот кабелот одговараат за сите Напојување и Тетоважа Машина
Други Attritubes : 1.Тетоважа Рамката на Машината Нов и висок квалитет
2.Тетоважа Рамката на Машината Здрав пролет и нерѓосувачки долг живот клипови за soild машина за контакт
3.Со нерѓосувачки челик завршува
4.Долго мозок прави движење лесно

R

Додатоци на производи