.

.

50PC I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 14G со Бесплатен Превозот Кутија

50PC I. V. Катетер Sterilized Тетоважа, Пирсинг игли алатка У изберете 14G со Бесплатен Превозот Кутија

DEN 1074.00
DEN 1130.40
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
50 PC Про Sterilized Тело тетоважа, Пирсинг Игли I. V Катетер 14 G Мерач игли за шиење бесплатен превозот
Опис :
Име : Pro Sterilized Тело Пирсинг Игли I. V Катетер 14 G
Мерач 50pcs Пакет
moq : 1 кутија за секоја големина (50pcs/кутија)
Големина 14 G
Верификација : ISO 9001 и CE
Слика Шоу

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Силика Гел
Број На Модел На:
Тетоважа accesories
Име:
I. V. Катетер игли
Стил:
Тетоважа, пирсинг на Тело производи
Должина:
vary in terms of the needles size
Материјал:
316 од не ' Рѓосувачки Челик тефлон ПВЦ
Piericing снабдување тип:
Пирсинг Игла Серија
Пакет:
50pcs/Кутија
Големина:
14G
is_customized:
Yes
Верификација:
ISO 9001 и CE
R

Додатоци на производи