.

.

50 компјутери 50 x20mm Вртливата Кадар, hummer ноктот затворач

50 компјутери 50 x20mm Вртливата Кадар, hummer ноктот затворач

DEN 1968.00
Од стока


2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.50 компјутери hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта Наоѓање,чанта snap 50x20mm
Тие се отвори со туркање на вратата. ако сте веледрогерија,ве молиме оставете го вашиот е-маил, ние ќе ви обезбеди производ каталог и на понуда, добар шопинг .
4)Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Овие се наменети за 3/4" (2 см) ремени.
3)Ако ви треба Побрзо брзина, можете да изберете ПРОЗОРЦИ/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
2) Забелешка : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.7%
Бразил/Русија/Украина
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
Враќање & Гаранција :
1) Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Испорака :
1) Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Понудата Со Доверба!
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. И други Боја избор .
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.1%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
2. бидејќи ние сме производител, па ние може да ви обезбеди најдобрите производи и најниската цена, ние брод на стоките прогласи вредност 5 долари како подарок, ова може да се избегне данок . Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
За Нас :
ние си имаме свој фабрика, на сите производи и сите бои се во акцијата, можете да директен откуп. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни
повратни информации.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.
50 парчиња. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
Gunmetal Никел заврши. тоа е реалната слика,нема гласачко место . Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
3) Ако предметот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.

R

Додатоци на производи