.

.

20pcs 25мм Мода Бамбус реси Закачалка Конектор за Модата, Кеси Чанта Декоративни Закачалка Pendant Торба Хардверски Додатоци

20pcs 25мм Мода Бамбус реси Закачалка Конектор за Модата, Кеси Чанта Декоративни Закачалка Pendant Торба Хардверски

DEN 1128.00
Од стока

Информации за производот Име : Конектор закачалка Количина : 20 парчиња Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни
`

Број На Модел На:
051
Тежина:
20g
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
Лесни Организаторите
Материјал:
Бамбус,цинк легура
R

Додатоци на производи