.

.

30Pcs 3colors Висок квалитет моќен куки вртливата затворач hummer канџи вртливата кука snap кука копче за кука

30Pcs 3colors Висок квалитет моќен куки вртливата затворач hummer канџи вртливата кука snap кука копче за кука

DEN 1176.00
Од стока


Информации за производот Име : кука Количина : 30 парчиња Боја : сребро,светлина злато,пиштол црн Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни
Информации за производот Име : DIY чанта 2 страна клипови умре Количина : 10 парови=20pcs Боја : светло злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

боја:
Светлината злато, Сребрена, црна Пиштол
Тежина:
15g
Број На Модел На:
zh28115
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
кука
боја:
Сребро,злато,пиштол црна,светло злато
R

Додатоци на производи