.

.

Shenbolen африкански восок ткаенина анкара печатење на облека за жени 2017 нов стил Исклучување Рамо секси Bodycon памучни фустани облека

Shenbolen африкански восок ткаенина анкара печатење на облека за жени 2017 нов стил Исклучување Рамо секси

DEN 1727.52
Од стока


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1~3cm разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување. Ви благодариме! 2. Ве молиме не го изберат големина во зависност од вашите вообичаени навики за купување,ве молиме внимателно да ја видите големината пред да го купат. Имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да се реши за 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. fferent тела, како на модел. Ви благодариме и среќно купување!
* Африканска Анкара Печати ја Исклучи Рамо Секси Bodycon Партија Фустани Пакет Содржина : 1 фустан Ткаенина : восок облекувам, 100% памук, Еластичност : нема * Грижа инструкции : Машина за миење,Рака мие ладно, не кајгана, Висат сува * Повод : Случајни,партија,Есен,Плажа,Шопинг,Одмор,Забава и сл. * Се облекуваат : Ѓердан /Headwrap/ Кратки Чизми/ Сандали/Завој Чевли * Модел информации : биста 34", половината 25", колковите 36", на висина на 5'10 (177.8 cm). облечен XS големина.
Ако можете исто така ќе треба Headwrap Како натпревар, ве молиме кликнете на сликата подолу ↓
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. За Повратни информации Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние негува секој искрен и искрено купувачот.Се надеваме дека нашите долгорочна соработка.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Shenbolen
Број На Модел На:
LZ333
Тип:
Се облекуваат
R

Додатоци на производи