.

.

miliboo MTT604A Алуминиумска Глава Преносни Камера Tripod за Професионална видео камера/Видео/dslr фото Стојат 75мм Сад Големина Видео Tripod

miliboo MTT604A Алуминиумска Глава Преносни Камера Tripod за Професионална видео камера/Видео/dslr фото Стојат

DEN 11899.20
Од стока


Опис
Производ дијаметар
Модел : Кула MTT604 A
Материјал : Алуминиум Легура
Цевка со Дијаметар : 20mm/16mm
Цевка Ширина : 99mm
Товарот : 10 KG
Работата висина : 160cm~83cm
Течност за Глава, вклучувајќи : MYT803
Дел : 3
Складирање висина : 83cm
Погоден сад големина : 75mm
Течност Главата детали
Тип : MYT803
Компонента : брзо ослободување плоча+рачка
Сад големина : 75mm
Прилагодливи агол : хоризонтална агол е 360 степени и pitching аголот помеѓу +90 и -70 степен
Боја : црна
Глава висина : 21cm

R

Додатоци на производи