.

.

НОВИ Брзо Ослободување Плоча L-плоча Носителот на Протезата со 1/4 Завртка за Panasonic GH5 dslr фото Камера Tripod Главата Додатоци

НОВИ Брзо Ослободување Плоча L-плоча Носителот на Протезата со 1/4 Завртка за Panasonic GH5 dslr фото Камера

DEN 849.12
Од стока

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
​​

боја:
GH5 L-плоча
Материјал:
Алуминиум
Големина:
NONE
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
gh5
Пакет:
No
R

Додатоци на производи