.

.

НАЈСИЛНИТЕ ФОТО Брзо Ослободување L Заградата Вертикална Плоча & Камера Контрола Прилагодено За Sony о7 a7R РПС SUNWAYFOTO Markins Компатибилен

НАЈСИЛНИТЕ ФОТО Брзо Ослободување L Заградата Вертикална Плоча & Камера Контрола Прилагодено За Sony о7 a7R

DEN 959.52
Од стока


Бренд Нови Брзо Ослободување L-Заградата & Камера Контрола Прилагодено За Sony о7 a7 R
Компатибилен со Arca-Швајцарски stardard, и заградата основна плоча и вертикална плоча се 100% компатибилни со РПС лост-стегач за ослободување! Се одликува со кој се одвојува дизајн, основна плоча и вертикална плоча лесно може да се расклопуваат и составуваат да ги собере различни снимање искуство. Тоа е зафат нема да влијае на о7/a7 R батеријата капак отворање и податочни кабли се изведат отворање, нема да влијае на екранот виткање и отворање. Основната плоча има резервирано екстра 1/4"-20 навој монтажа дупки и отвор за врвца за дополнителни функции. Компатибилност : Starndard Arca-Швајцарски dovetails, компатибилен со Arca Швајцарија, на РПС, кирк, Wimberley, Markins, Sunwayfoto, Benro, Сури, Fotopro.. брендови, со ШТО stardard. Материјал & Изработка : мала тежина авијација ниво 6061 T6 Алуминиум, изработени од прецизност ЦПУ и површински обработени со тешко елоксирани оксидација третман. многу мазна површина, отпорен на гребење

R

Додатоци на производи