.

.

НОВИ K03/53039880096 4C106K682AA Турбо Турбополнач За FORD Otosan Транзит,Пума 2.5 TD 96KW 2004-2008

НОВИ K03/53039880096 4C106K682AA Турбо Турбополнач За FORD Otosan Транзит,Пума 2.5 TD 96KW 2004-2008

DEN 14399.52
Од стока


НОВИ K03/53039880096 4 C106 K682 AA Турбо Турбополнач За FORD Otosan Транзит, Пума 2.5 TD 96 KW
2004-2008
- -
Турбо модел : K03
ОЕМ Бр. : 4 C106 K682 AA
Дел No. : 53039880096/53039700096
Ладење тип : ветер ладење или масло за подмачкување САМО
Примена :
FORD Otosan Транзит 2004-2008,Моторот : Пума 2.5 L 96 KW
- -

Специјални Функции:
Никој
Објектот Ширина:
22CM
Другиот Дел Број:
Никој
Објектот Должина:
26CM
Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
53039880096,53039700096
Објектот Висина:
23CM
Бренд Име:
Кралот Turbo
Материјал Тип:
Железо
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Транзит-Година:
2008,2007
Ford Модел:
Транзит
Објектот Тежина:
8KG
Осветленост Дел Број:
4C106K682AA
Апликацијата возило:
FORD Otosan Транзит 2.5 L 2004-08
Ладење тип:
правец на ладење или масло за подмачкување САМО
Примена на моторот:
Пума 2.5 TD 96KW
Гаранција:
12months
Број На Модел На:
K03
R

Додатоци на производи