.

.

BOCHSBC Црна Квадратни Туш Поставите Простор Алуминиум Врнежи од дожд Туш Главата со Rotatable Кревање Туш Поставите Притисок Бустер

BOCHSBC Црна Квадратни Туш Поставите Простор Алуминиум Врнежи од дожд Туш Главата со Rotatable Кревање Туш

DEN 10665.00
DEN 11719.68
-9 %
Од стока


Функција
Rotatable Кревање Постави Туш
Ѕидот Монтирани Тип
Спецификација
Точка име : Црна Квадратни Туш Сет
Реден број : TZDZ-QL-Б-S-60
Материјал : Space Алуминиум
Боја : Црна со злато
Димензија : Како на сликата подолу
Облик : Плоштадот Packge : 1* Туш Сет

R

Додатоци на производи