.

.

1pcs Фабрика Цена Нова Високо Квалитетна ТВ Систем AV-RF Аудио Видео Конвертор AV Да RF Modulator за рускиот Пазар RF-207

1pcs Фабрика Цена Нова Високо Квалитетна ТВ Систем AV-RF Аудио Видео Конвертор AV Да RF Modulator за рускиот

DEN 880.00
DEN 1034.88
-15 %
Од стока


Ние ја прифати Кредитна картичка, Visa, Master, и Westerunion. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн.
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Aliexpress Стандард на Превозот . Тоа е поевтино и брзо. Ние ќе ја испорача предмети во 5 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 15-60 дена за да стигне до вас. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе направи тоа да биде подолг од 120 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме контактирајте со нас и да одберете други превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

R

Додатоци на производи