.

.

Лицето Чистење На Сунѓерот Издувам Супер Меки Удобно Чистење Трепет Козметички Издувам Жените Лицето Измијте Убавина Makup Масажа Алатки

Лицето Чистење На Сунѓерот Издувам Супер Меки Удобно Чистење Трепет Козметички Издувам Жените Лицето Измијте

DEN 178.00
DEN 233.76
-24 %
Од стока


ВОВЕД:
· Во исто време им помогне на чистење на лицето од шминка, маснотии, даде најмногу нежен и внимателен чувство на удобност. Додадете чај, соја
и други растителни влакна, нежно масажа може да помогне да се отстрани cutin без повредување на кожата, така што на кожата мека и здрава.
НАСТАВА :
· Натопете го сунѓерот со вода за да се меки пред да се користат. Се применуваат вашиот омилен чистење на сунѓерот и нежно масажа на лице да
чисти, исто така можете да го користите сунѓерот без никакви лицето чистење. Исплакнете ја со сунѓер и се исуши, по употреба.
ТОПЛО СОВЕТИ :
· Тоа е природно дека сунѓерот ќе стане тешко, по употреба. Откако сунѓерот имал контакт со
· вода ќе стане мека повторно. Тоа е обновливи но препорачуваме да го замени на секои 1-2 месеци.
ФАБРИКАТА ЕКРАНОТ
НАШИОТ ТИМ
ЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТ
СЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние двојно проверка/тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.
2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги/производи,ве Молиме контактирајте со нас.
Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .
3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни остави позитивен
повратни информации со пет-ѕвезда ,ви Благодариме.
ПОВЕЌЕ ПОНУДИ
Ако цел голема количина,ние поддршка на ОЕМ , Dropshipping , трговија на Големо и Изменуваат ,
може да помине, AE Разговори контактирајте со нас, Ние може да ви даде подобра понуда.

Тип На Објект:
Козметички Издувам
Количина:
1 buc
Материјал:
PVA
Број На Модел На:
JM16
Големина:
80*105mm
Бренд Име:
DESIGNSEOL
R

Додатоци на производи