.

.

popfeel Трепет Сенки во Прав Очи Шминка Прозрачна Заличи Сочинуваат Професионални Природни Жена Шминка

popfeel Трепет Сенки во Прав Очи Шминка Прозрачна Заличи Сочинуваат Професионални Природни Жена Шминка

DEN 55.00
DEN 72.00
-24 %
Од стока


Дијамант бисер сенката за очи во прав highlighter
Caratteristica :
100% brandnew и Висок квалитет.
Боја : Како на сликата шоу
Нето Тежина : 4g
Пакетот Вклучува : 1 парче
Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Бренд Име:
popfeel
Корист:
Заличи
НЕТО-WT.:
4g
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Заврши:
Трепет,Светлечки
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
Број На Модел На:
make up
Количина:
1 парче сенки
Состојка:
Сенки Во Прав
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZTZ
Сертификат Број:
трепет сенки
Тип:
Сенката За Очи
R

Додатоци на производи