.

.

Eastar Види Жените Црвено & Бела Кожа за на рачен часовник Школка Dial Дијамант Случај се Види Кристал 30M Водоотпорен Јапонија Кварц Движење

Eastar Види Жените Црвено & Бела Кожа за на рачен часовник Школка Dial Дијамант Случај се Види Кристал 30M

DEN 1356.00
DEN 1576.32
-14 %
Од стока

(Освен некои земји и APO/FPO) 2.45 инчен / 24 см
· Карактеристики и Придобивки
· K-Мартинс се Види е изграден со висок квалитет на материјалите
· со високи стандарди за квалитет треба да се очекува од страна на дизајнерот и со едноставноста на бизнис и неформални
· тоа ви донесе назад кон класиката. Употреба во екстремни Топла или Ладна температура ќе се пократки види живот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
· Материјал
· Случај Материјал : Метал И Челик
· Бенд Материјал : Вистинска Кожа види бенд
· Огледало Површина : Висока Цврстина Минерално Стакло - Копче Отпорен На Гребење
· Спецификација :
· Dial Случај Дијаметар : 1.
· Што Е Во Пакет :
· Mens Зглоб Види , Види случај, Корисникот Maunal
1.57 инчен / 3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
· Eastar се Види на Класичните и Прекрасен Дизајн;Нашите Часовници се направени со висок квалитет на материјали за високи стандарди за квалитет треба да се очекува од страна на дизајнерот и со едноставноста на бизнис и неформални тоа ви донесе назад кон класиката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Премногу вода контакт ќе пократок види живот. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.
· Определување :
· Висок Квалитет на Кварц Движење, - обезбеди прецизни и точни време на чување
· Римската Нумеричка Време Марка
· Класичен Кафеава Кожа Wristband
· Копчето Отпорен На Гребење Види Лицето
· Водоотпорен За Секојдневна Употреба - Совршен за сите видови на бизнис, секојдневен, затворен активности или секојдневна употреба
· ЗАБЕЛЕШКА : Во принцип, withstands нота или кратко потопување во водата, но не се погодни за пливање. Сепак, производот може да биде оштетена поради прекумерно влијание од страна на превозникот за време на породувањето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.6 cm
· Бенд Должина : 9. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
· Ако магла или капки најде во внатрешноста види површина, ве молиме контактирајте со производителот веднаш. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
· Совршен за сите видови на место како што е Канцеларијата , Свадба ,Училиште ,Работа ,Парови , се Облекуваат
· Квалитетен и Издржлив : Прецизни Јапонски движење, 10-година од животот на батеријата од вкупно 5 парчиња батерии,
· Копчето отпорен на гребење минерално стакло површина,
· Вистинска Кожа види бенд, IP сребро позлата случај и тока,
· Имајте на ум
· Ве молиме НЕ го ПОВЛЕЧЕТЕ Копчето Подводни. Исто така, направи одличен подарок за пријателите и дечко. Ве молиме контактирајте не веднаш за размена или наплата. Исто така, направи одличен подарок за пријателите и дечко. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Совршен за сите видови на место како што е Канцеларијата , Свадба ,Училиште ,Работа ,Парови , се Облекуваат
· КВАЛИТЕТЕН и ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Прецизни Јапонски движење, Копче отпорен на гребење минерално стакло површина, Вистинска Кожа види бенд, IP сребро позлата случај и тока, од не ' Рѓосувачки челик водоотпорен задниот капак, па им овозможи на ова гледајте да биде секојдневна види за 10 години
· БИЗНИС и УДОБНО ДИЗАЈН : дизајнирани да се комбинираат бизнис и чисто и со класичен кафеава кожа wristband и единствен едноставен quarts, донесе назад во класичен и едноставност за сите мажи и жени
· ПРЕЦИЗЕН ДВИЖЕЊЕ со чисто Стакло и Големи Игли : штрек е лесен за читање и ќе ви помогне да го поставите одредено време лесно и прецизно ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА;
· Напомена : Нашата Производителот проверки 3 пати пред испраќање .

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
EASTAR
Број На Модел На:
бизнис види
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Стил:
бизнис
Бендот Должина:
24cm
R

Додатоци на производи