.

.

1Pc корејски Симпатична Смешно Цртан филм Налепници Дневник Бележник Календар Етикета Декорација W25

1Pc корејски Симпатична Смешно Цртан филм Налепници Дневник Бележник Календар Етикета Декорација W25

DEN 45.00
DEN 48.48
-7 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Идеален за дневник, планер, мобилни и било какви други предмети за декорација Состав : корејски Тип : Лепило чисто стакло лента Големина : прибл.24.5cmx15.6cm/9.6"x6.1" Боја : Случајни испорака Количина : 1 Компјутер Внимание : Налепници само, другите не се вклучени Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Возраст:
>3 години
Обликот:
Животните
Број На Модел На:
32064-1011
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
24.5cmx15.6cm
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи