.

.

100PCS/Многу Ретро Kawaii рачно изработени Благодарам Круг Kraft Печат налепница За рачно изработени производи Гроздобер рачно изработени со Љубов лебл

100PCS/Многу Ретро Kawaii рачно изработени Благодарам Круг Kraft Печат налепница За рачно изработени производи

DEN 144.00
Од стока


Материјал : Kraft Хартија.
големина : ЗА кол 3.5 см секој еден.
"Ви благодарам+Рачно Изработени Со Љубов+ специјално За Вас'
1lot=10sheets=100pieces налепници.
DIY со себе
СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
1184 Ние се погоди ќе ви се допадне следниот линк.. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Големина:
see description
Број На Модел На:
види фото
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
leaffei
Обликот:
како фото
Материјал:
Хартија
R

Додатоци на производи