.

.

Ново Мрачно DIY Занает Графити Дели Пластични Stencils Scrapbooking Печат Сликарство Марки Албум Декоративни Втиснување Хартија

Ново Мрачно DIY Занает Графити Дели Пластични Stencils Scrapbooking Печат Сликарство Марки Албум Декоративни

DEN 25.00
DEN 35.04
-29 %
Од стока


DIY Шупливи Stencils за Сликарство Scrapbooking Печат Марки Албум Декоративни Втиснување Занает
Опис :
Рачно изработени DIY шупливи stencils марки.
Еколошки PP пластика, издржливи и со долг животен век. Не му наштети на човекот.
Големина : x 12.7 12.7 cm/5 x 5in
Модел : 02 : бран
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 x DIY Шупливи Матрицата

Бренд Име:
VODOOL
R

Додатоци на производи