.

.

10мм Нерѓосувачки Челик Копче Центар 18029

10мм Нерѓосувачки Челик Копче Центар 18029

DEN 1056.00
Од стока


Оваа 10мм нерѓосувачки челик копче центар е дизајниран за да се поврзете на мотор и велосипед. И овој центар е направено од нерѓосувачки челик па тоа е повеќе sturby и потрајни од Алуминиум еден. Овој центар е клучот-заклучен и loctited да вратилото на моторот. Ова не ' рѓосувачки челик центар ќе ви се исполнат барањата совршено кога ќе се поврзете со вашите тркала.
Ние дизајн, производство и пазар на нерѓосувачки челик копче-заклучен центри, ние исто така да прилагодите разликата големина за вас да одговара на вашите потреби и тоа може да се започне на многу ниско цел количество.
Клучни Карактеристики :
• Материјал : не ' рѓосувачки челик
• Надворешен дијаметар : 57mm
• Во внатрешноста дијаметар : 10мм
• Нето тежина : 168g
Ние можеме да произведуваат по клиенти бара дизајн, а исто така може да се направи посебен дизајн за клиентите.
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Време На Испорака :
Гаранција :
1.Овој предмет е покриен од 3 месеци гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации :
1. Нашата мисија : Да се изгради бренд, со profundity,за да му служи на маси со квалитет.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

R

Додатоци на производи