.

.

48mm компатибилен Omni тркала 14108

48mm компатибилен Omni тркала 14108

DEN 353.76
Од стока

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
На 48mm Omni тркала е стабилна, Mindstorm NXT компатибилен omni тркала кои обично се користат во индустриски пазарот. Нашата мисија : Да се изгради бренд, со profundity,за да му служи на маси со квалитет. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
На 48mm Omni насочен тркала е конструиран за двете подот и превртена апликации како што рачен и електричен транспортни системи за пренос, се хранат шини, работна станица грамофони, робот тркала и така натаму.
Повратни информации :
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци.
Плаќање :
1. Ако воланот се користи за да биде поврзан со посебни робот и серво мотор, ние обезбеди бесплатно accessorie на пластични крстот оска и оска центар центар, Крстот оска е да се биде поврзан со посебни робот NXT, и на оска центар центар ќе биде поврзан со серво мотор. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Тоа доаѓа со NXT компатибилен центар и Оска Центар центар за Arduino мотори.
Време На Испорака :
Гаранција :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Овој предмет е покриен од 3 месеци гаранција.
Клучни Карактеристики :
· 360 степени manoeuvrability
· Едноставен и стабилна монтажа опции
· Робусни и трајни изградба
· Одговара на други Arduino мотори со центар се вклучени
· Полесно насочен контрола и следење
· Ниска Одржување
Спецификации :
· Тело И Ролери Боја : Црна/Сива
· Тркала Дијаметар : 48mm
· Валјак со Дијаметар : 13mm
· Тело Материјал : Најлон
· Ролери Материјали : Најлон+PE
· Капацитет : 2 кг
· Нето тежина : 39g
Дијаграм
Компатибилен Центри :
1. Трајни изградба и неограничен маневрирање направи оваа omni тркала идеален за тешки опкружувања и индустриски апликации. Тоа е монтиран во фиксна позиција која е способна за 360 степени движење и ротација.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако воланот се користи за да се биде поврзан со DC Мотор, можете да ги користите следниве центри :
Компатибилен со спојување големина линк :
3мм Алуминиум Центар 18027 :
4mm Алуминиум Монтажа Центар 18013 :
Алуминиум 5mm Монтажа Центар 18028 :
Ние можеме да произведуваат по клиенти бара дизајн, а исто така може да се направи посебен дизајн за клиентите.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Сликата е само за вашиот референца наместо на она што ќе добиете. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Превозот :
1.Вистинските стоки е само тркала . Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Додатоци на производи