.

.

Леплива Круг Етикети За Секоја Ваша Потреба Премиум Круг Налепници Функција Лесно Кора и се Применуваат Движат Складирање Точка Налепници

Леплива Круг Етикети За Секоја Ваша Потреба Премиум Круг Налепници Функција Лесно Кора и се Применуваат Движат

DEN 511.00
DEN 580.32
-12 %
Од стока


Леплива Круг Етикети За Секоја Ваша Потреба Премиум Круг Налепници Функција Лесно Кора и се Применуваат
Се Движат Складирање Точка Налепници

Точка име :
Леплива Круг Етикети За Секоја Ваша Потреба Премиум Круг Налепници Функција Лесно Кора и се Применуваат Движат
Складирање Точка Налепници
Материја l : полу сјај Флуоресцентни artpaper
Употреба : белег во keepbook , како Подарок, Промоција на етикетата пишува на тоа, Пакување етикетата
Предност
Самолепливи налепница.
Лесна апликација-само кора и се држи, лесно пренослив и се остава без дамки.
Стап многу цврсто, избегнување на парче одам.
Флексибилни се произведуваат, сите производи може да се прилагоди по по клиенти барања.
Еко-пријателски материјал и нетоксичен.
Моден декорација за секое место што би сакале да се држиме за
Како да се Користи?
1. Изберете мазна, сува и чиста површина.
2. Позиција на налепница на местото сакате да се
Се истакна :
1. Pls контакт со детали ( големина , количина , печатење содржина со artwo рк , апликација,специфичните барања на packge ),а потоа ние ќе ви ги даде на точна цена!
2. Времето за производство : обично 5-7 работни дена по нацрт-потврда.Се разбира,ако тоа е итна,pls ни каже однапред, така што јас ќе го прашам мојот шеф за приоритет со вас.
3. Јас сум на интернет од 8 : 00 часот 9 : 00часот.Ако не сум ви испрати одговор immidiately,pls прости ми како јас да не сум, но јас ќе ви дадам одговор брзо кога ќе се вратам
Подолу е нашите производи за референца

R

Додатоци на производи