.

.

Нова голема следи мобилни резервоарот робот комплет 10023

Нова голема следи мобилни резервоарот робот комплет 10023

DEN 158347.20
Од стока


Ова е иновација следи робот за полнење, врз основа на технолошката платформа на следи мобилни резервоарот робот комплет 10022. Тешки-должност следи мобилни резервоарот робот комплет traverses над објекти во својот пат и груб терен. Користете го овој комплет, како самостојна или во комбинација со други додатоци прави повеќе сложена машина со повеќе способности. Го следи мобилни резервоарот робот комплет обезбедува одлична стабилност, влечење и ниска земјата имајќи притисоци, овозможување на употреба во еден поширок спектар на апликации. Покрај тоа, овој комплет врши восхитувачки во непријателска работна услови се донесе од страна на сиромашните сезонски временски услови.
Спецификации : Димензии : 450x400x150mm Тело Материјал : Алуминиум Легура Брзина : 0.5 m/s Мотор Моќност : 60w Капацитет : 40kg Мотор тип : 24 V DC Серво Мотор Енкодер Резолуција : 500 CPR Нето Тежина : 15kg
Она што е во Кутијата : 24 V DC Серво Мотор X2 DC Серво Диск X2 48 V-да-12 V DC Конвертор Arduino 328 48 V/6 Ah Li-ion Батерија X1 48 V Полначот X1
Ние можеме да произведуваат по клиенти бара дизајн, а исто така може да се направи посебен дизајн за клиентите.
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Гаранција :
1.Овој предмет е покриен од 3 месеци гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации :
1. Нашата мисија : Да се изгради бренд, со profundity,за да му служи на маси со квалитет.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

R

Додатоци на производи