.

.

100mm Двојно Најлон-Гума Omni тркала ролери имајќи 14041

100mm Двојно Најлон-Гума Omni тркала ролери имајќи 14041

DEN 1863.84
Од стока

Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Тоа е ролки монтирани заедно својата околност и на гумени ролки за да се избегне лизгање.
Превозот :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. На 100mm двојно пластични omni тркало да се користи за роботски, колички, пренос подвижни, превозот коли, багаж и така натаму. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации :
1.Овој предмет е покриен од 3 месеци гаранција. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Клучни Карактеристики : Единствена фиксна ориентација Супериорен капацитет Направи брзо вртење Omni насочено движење и ротација
Компатибилен Центри : Компатибилен со спојување големина линк : 6mm универзална Алуминиум монтажа Центри 18007 вратило спојка :
8мм универзална Алуминиум монтажа Центри 18008 вратило спојка :
10мм универзална Алуминиум монтажа Центри 18009 вратило спојка :
12mm универзална Алуминиум монтажа Центри 18010 вратило спојка :
16mm универзална Алуминиум монтажа Центри 18012 вратило спојка :
8мм копче центар 18024 :
10мм копче центар 18025 :
12mm копче центар 18017 :
16mm копче центар 18026 :
10мм Нерѓосувачки Челик Копче Центар 18029 :
12mm Нерѓосувачки Челик Копче Центар 18030 :
16mm Нерѓосувачки Челик Копче Центар 18031 :
6mm нови алуминиумски spacer (hub) со копче 18032 :
8мм нови алуминиумски spacer (hub) со копче 18033 :
10мм нови алуминиумски spacer (hub) со копче 18034 :
Спецификации : Axial ширина : 35mm Број на плоча : 2 Број на ролери : 18 Тело материјал : Најлон Ролери Материјал : Гума Ролери Имајќи Материјал : Месинг цевка Ролери дијаметар : 19mm Нето тежина : 320g капацитет : 20 кг
3 WD 100mm Omni Тркала Мини Мобилен Робот за Полнење
3 WD 100mm Omni Тркала Мини Мобилен Робот Платформа
Ние можеме да произведуваат по клиенти бара дизајн, а исто така може да се направи посебен дизајн за клиентите. Нашата мисија : Да се изгради бренд, со profundity,за да му служи на маси со квалитет. Тоа може да се комбинира со било која од стандарден центри за директна монтажа на вратило. На 100mm Двојно Најлон-Гума Omni тркала може да се монтира на 4 WD Omni тркала Платформа за Учење, на 3 WD Omni Тркала Мобилна Платформа. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Време На Испорака :
Гаранција :
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци. Плаќање :
1.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
Ова е Omni топката имајќи тркала, тоа ви овозможува да дизајн свој omni насочен робот. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

R

Додатоци на производи