.

.

висок квалитет се ТРКАЛААТ ТАПАН КОМПЛЕТ W758 со најдобар квалитет на услугата

висок квалитет се ТРКАЛААТ ТАПАН КОМПЛЕТ W758 со најдобар квалитет на услугата

DEN 1598.40
Од стока


Тапан Комора Материјал:
ПВЦ
Макс Тон Број:
16
Музички Квалитет:
215
Дијаметар:
>24 инчен
Поделени од страна на Тапан Број:
7-тапан Комплет
Стил:
Надворешен Тип На Сензор
Големина:
33*7*17cm
Број На Модел На:
W758
Тапан Подлога:
10
Тапан Глави Материјал:
силикон
R

Додатоци на производи