.

.

НИ Скитам 1887 Година Морган Долар Во Купидон Никел Монета Притисне Копија Монети

НИ Скитам 1887 Година Морган Долар Во Купидон Никел Монета Притисне Копија Монети

DEN 82.00
DEN 115.20
-29 %
Од стока


Почитувани купувачи :
Ние сите МОНЕТИ се копирање монета, не копирај.
Ние сме производител, може да се прилагоди за да испробате.
Кога ќе се плати, ние ќе ги пренесе на нив што е можно поскоро.
Ве молиме почекајте нивното пристигнување, со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка.
Кога ќе примите парцела, ве молиме проверете дали штетата.
Кога не сте задоволни со нив, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Ако задоволни, надежта може да ни даде евалуација, тогаш кога награда. ви благодариме
Многу ви благодариме за гледа ова.
Поздрав. - Bing Bing Li

Тема:
Патриотизам
Техника:
Кастинг
Година:
1880-1899
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Европа
R

Додатоци на производи