.

.

Wishonor 7pcs/многу Боја Евро Банкноти Поставува 5 10 20 50 100 200 500 ЕВРА Злато Банкноти во 24K Злато Лажни Хартија Пари за Собирање

Wishonor 7pcs/многу Боја Евро Банкноти Поставува 5 10 20 50 100 200 500 ЕВРА Злато Банкноти во 24K Злато Лажни

DEN 364.00
DEN 444.48
-18 %
Од стока


Име : Wishonor 7pcs/многу Боја Евро Банкноти Поставува 5 10 20 50 100 200 500 ЕВРА Злато Банкноти во 24 K Злато Лажни Хартија Пари за Собирање
Квалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолија
Материјал : Злато фолија + домашно Милениче
1. Вашиот Задоволителен е нашата најголема среќа , Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават 5 започнува повратни информации.
3. Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации. ние ќе се потрудиме да го реши проблемот .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Плаќање : Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3. Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 4. Квалитет на услугите :
Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ви обезбеди со примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
Решавање проблеми за вас.
Лице за контакт : Jason Zheng

Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
FGHGF
is_customized:
Yes
време на испорака:
7days откако ќе се плати
Стил:
Евра
Употреба:
Сувенири, собирање
боја:
Злато
R

Додатоци на производи