.

.

Јапонија Токио Кула фрижидер налепници

Јапонија Токио Кула фрижидер налепници

DEN 455.00
DEN 522.24
-13 %
Од стока


Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
RGF
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Големина:
за 4-10cm
R

Додатоци на производи