.

.

убава flourite кварц еднорог цевка природни пурпурна flourite кристал Камен Кварцен Кристал На unic Цевка исцелување на тутун

убава flourite кварц еднорог цевка природни пурпурна flourite кристал Камен Кварцен Кристал На unic Цевка исцелување

DEN 3215.52
Од стока

Производи Детали : Материјал : природни кристал кварцен камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : цевка употреба : дома декорација Предмет : природни кристал цевка Боја : виолетова големина : 9-13 cm тежина : околу g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ACSDVOCATE
Регионален Функција:
Кина
Стил:
Југоисточна Азија
R

Додатоци на производи