.

.

Јапонија Fuji Планина трамвај цреша смола фрижидер

Јапонија Fuji Планина трамвај цреша смола фрижидер

DEN 288.00
DEN 330.24
-13 %
Од стока


боја:
Повеќе
Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
RGF
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Големина:
за 4-8cm
R

Додатоци на производи