.

.

Мини Шише со Плута Затка 10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 55ml Стаклени Тегли идеја за Свадба Мали Шишиња кои Сакаат Подароци 24pcs

Мини Шише со Плута Затка 10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 55ml Стаклени Тегли идеја за Свадба Мали Шишиња кои

DEN 605.00
DEN 672.00
-10 %
Од стока

Мини Шише со Плута Затка 10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 55ml Празни Шишиња Контејнери Тегли Шишенцето идеја за Свадба Подарок
Капацитет и големина на :
10ml (30x30x17mm), 15ml (30x40x17mm), 20ml (30x50x17mm),
25ml(30x60x17mm), 30ml(30x70x17mm) , 40ml(30x80x17mm), 55ml(30x110x17mm)
сите надвор дијаметар е 30мм разликата е Во висина
Отворање : 17mm
количина : ќе добиете 24 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks
За Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
За Превозот 1. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат. 2. Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPS-от Изразат Saver-от,DHL,Fedex IP,UPS-от Препорачана(Потреба За 8-10 дена),EMS(Потреба За 10-15days),Но Тие треба да носат некои од такси. Се разбира, ова исто така може да се прилагоди според количината на вашата нарачка, ние се стремиме да се најдобра цена да добиете најмногу задоволни со стоката. 3. Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни фактори уште многу разбирање,ВИ Благодариме!
Превозот Начини
Време На Испорака
Превозот Бесплатно
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Работни Дена
Бесплатен Превозот
ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL
8-10 Дена
Треба купувачи да ги сноси некои од такси
EMS
10-15 Дена Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дневна на аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени со 100% задоволства гаранција ,но Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој .срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги .Тоа само ќе ве однесе 1 минута .ви благодарам многу ! И ако имате било незадоволство,ве молиме контактирајте со нас љубезно и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиенти оставија лош впечаток.Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
За НАС, Ние сме нов тим, иако ние само се приклучи ова семејство Ali Express наскоро, но ние сме убедени дека, со ваша помош и насоки, ние може да се направи голем напредок! Затоа што ние сме биле почитување на "прв клиент, подобро" филозофија за да се обезбеди најдобар квалитет на услуга на секој клиент. Ние сме тука стабилно снабдување, пристапни цени, квалитет на стоки и на услуги, ние се стремиме да се создаде добар тим, и подобро за секој клиент сервис!
Конечно,вашето задоволство,нашите извршување ! Се надевам уживате во вашиот онлајн шопинг патување. Со почит!

Тема:
Маскота
Стил:
Стаклени Шишиња
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
Jarvials
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно транспарентен
Капацитет:
10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 55ml
Име:
Мини Стаклени Шишиња
Карактеристики:
шишиња со corks
Употреба:
Храна Подароци чување шишиња свадба
is_customized:
Yes
контејнери:
Теглите Шишенцето
Пакување:
safe пакет
капак:
Corks
подарок:
идејата за свадба и партии
R

Додатоци на производи