.

.

1pcs златна свила jade кристал Камен Кварцен Кристал Стапче Цевка природни Златна jade кварц цевка исцелување на тутун

1pcs златна свила jade кристал Камен Кварцен Кристал Стапче Цевка природни Златна jade кварц цевка исцелување

DEN 911.52
Од стока

Производи Детали : Материјал : природни Златна jade кристал кварцен камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : цевка употреба : дома декорација Предмет : природни златна jade кристал цевка Боја : жолта големина : 9-11 cm тежина : околу 80-95 g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ACSDVOCATE
Регионален Функција:
Кина
Стил:
Југоисточна Азија
R

Додатоци на производи