.

.

БЕЛ БИСЕР ПРИРОДЕН АКВАРИУМ ЧАКАЛ - 100G

БЕЛ БИСЕР ПРИРОДЕН АКВАРИУМ ЧАКАЛ - 100G

DEN 1439.52
Од стока


КРИСТАЛ ОБЈЕКТ
Име
БЕЛ БИСЕР ПРИРОДЕН АКВАРИУМ ЧАКАЛ - 10 KG
Материјал
Natura кристално
Тежина
100 G
Должина
8-10ММ
Ширина
8-10ММ
Highth
8-10ММ
Превозот чини :
Во САД Epacket испорака (за 7-15 дена)
Да не-САД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни дена
Ако вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.
Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 12-20 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 7-10 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветно
Море(60days)
0.00
ШАЛ(30days.)
0.00
ВОЗДУХ(15days)
0.00
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања. Ве молиме не плаќаат, додека не се направи вашиот последен купување да се комбинираат. Ти е дозволено да ги чувате вашите предмети за неплатени до 7 дена, така што ќе може да се вклучуваат повеќе елементи во една превозот. Ве молиме барање фактура од нас пред да се изврши плаќање. По приемот на вашето барање, ние ќе ви испратиме фактура вклучувајќи ги и сите на вашиот неплатени предмети.
Ве молиме испратете плаќање во рок од 7 дена од денот на завршувањето на аукцијата. Известете нè ако имате намера да конкурираат за иднината аукции и сакаат да се комбинираат превозот. Ние ќе се чека за вас.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Alipay
Rerurns
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како што се : Пари гаранција за Враќање превозот платени од страна на : Купувачот.
За нас
Таа е обезбедена со вашиот informationwill не се дадени, продава, изнајмува или ни е позајмена да ја било која трета страна.
Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Контактирајте Со Нас
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо

R

Додатоци на производи