.

.

Нови Пристигнување Црна Вечер фустан Долг Капа ракав Чипка Вечер фустани Плус големина Kaftan божиќ облечи Вечер Партија Во Парк

Нови Пристигнување Црна Вечер фустан Долг Капа ракав Чипка Вечер фустани Плус големина Kaftan божиќ облечи

DEN 4954.00
DEN 6192.00
-20 %
Од стока

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки.)
(6) Armseye : __
(7) Bicep : __
(8)Рамо Точка да Зглоб : __
(8)Рамо до Биста : __
1.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
R

Додатоци на производи