.

.

Облека де соаре 2018 Ново Вино црвено backless чипка вечер фустан со Appliques Партија Фустани пром фустани се прилагоди на Сопствени направени

Облека де соаре 2018 Ново Вино црвено backless чипка вечер фустан со Appliques Партија Фустани пром фустани

DEN 2852.00
DEN 3355.20
-15 %
Од стока


Големина На Табелата
Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
3, на Овој оглас е за еден фустан само, други додатоци (ако има) не се вклучени.
Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото.
Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!
Овој фустан може да се прилагодите, но треба да се зголеми трошоците $6, Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. големина информации : биста,половината,колковите и висина со чевли.
Купувачот Се Покаже
Пратката Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 1-7working дена (во зависност од вашата цел е количество) Ние само брод вашата потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точен, пред купување на Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност
Враќање & Exchange Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно, Ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ве молиме да се разбере Клиенти се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Кога ќе го примите пакетот, ве молиме пробајте го објектот побрзо, без отстранување на ознаки, менување или перење тоа. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, или ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ако сакате да ја размена на објектот, треба повторно да платам за вториот превозот надомест. Ние само може да ви вратат објект цена, Превозот цената нема да бидат вратени.
Повратни информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас.
Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу
Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
L170927A
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Деколте:
Strapless
Моден Елемент:
Backless
Половината:
Природни
Материјал:
Spandex,Памук
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Ткаенина Тип:
Палачинка
Бренд Име:
Mengsutang
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Наведени година сезона:
Падот 2017
Применливи сцена:
Свадби, возрасни лица, компанијата годишни средби, секојдневно датуми
Моден Елемент:
Ланче
Стил:
исклучување на рамо
Применливи Возраст:
18-25 години
Половината Тип:
Средниот-waisted
Облека стил детали:
Цвет
R

Додатоци на производи