.

.

Нови Пристигнување Висок Врат Илузија Секси Вечер фустан 2018 Beaded Кристали Vestidos де феста Kaftan Вечер gown Плус големина

Нови Пристигнување Висок Врат Илузија Секси Вечер фустан 2018 Beaded Кристали Vestidos де феста Kaftan Вечер

DEN 6106.00
DEN 7632.00
-20 %
Од стока

Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Или контактирајте со нас однапред. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Нови Пристигнување Висок Врат Илузија Секси Вечер фустан 2018 Beaded Кристали Vestidos де феста Kaftan Вечер gown Плус големина
Ве Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Siz
(1)Биста : __
(2)Половината : __
(3)Хип : __
(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __
(5)рамо до Рамо : __
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа.)
(6) Armseye : __
(7) Bicep : __
(8)Рамо Точка да Зглоб : __
(8)Рамо до Биста : __
1. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Висок
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Половината:
Империја
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Директно
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
SZWBridal
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи