.

.

Santic Жените Велосипедизам Панталони Пролет Лето Анти-УВ Дише Поместена MTB Планински Велосипед Панталони Велосипедизам Хулахопки Велосипед Панталони S-2XL

Santic Жените Велосипедизам Панталони Пролет Лето Анти-УВ Дише Поместена MTB Планински Велосипед Панталони

DEN 1912.00
DEN 2124.96
-10 %
Од стока


Santic Жените Велосипедизам Панталони Пролет Лето Анти-УВ Дише Поместена MTB Планински Велосипед Панталони Велосипедизам Хулахопки Велосипед Панталони S-2 XL
ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ :
Големината на табелата е за повикување само, прирачник за мерење може да имаат 1-3 см dieeerence.
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување
фотографијата или прилагодувања на компјутерски монитори.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
Ние брод понеделник - петок со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-пошта пред да го направите исплата ако сакате да ја смените превозот адреса.
Стандард на Услуги е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Стандард на Услуги трае околу 25-60 работни дена (Освен Бразил што ќе се преземат за 30-90 дена). Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае повеќе работни дена.
Можете исто така да изберете го изразат испорака (DHL, EMS) ако сакате побрзо превозот, превозот време е за 3-7 дена од DHL и за 7-10 дена од ЕМС нормално. Понекогаш, тоа треба повеќе денови да брод за време на зафатен сезона.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
СЕ ВРАЌА ТЕРМИН :
1. Онлајн шопинг има ризик. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети
2.Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e-mail.
SERVRCE И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации.
Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со мене. ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Ве молиме не't случаен среден преглед и лоши преглед. Ви благодариме за вашата поддршка.
Трговија Сериозни Искрено! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Бренд Име:
Santic
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
L7C04088
Ткаенина Тип:
Џерси
Затворање Тип:
Еластичен Појас
R

Додатоци на производи