.

.

2017 Про Тим Велосипед возење Велосипед Капи Дише Памук Отворено Спорт MTB Велосипед Капа Фиксна Опрема Gorra Ciclismo Ulralight Велосипедизам Капи

2017 Про Тим Велосипед возење Велосипед Капи Дише Памук Отворено Спорт MTB Велосипед Капа Фиксна Опрема Gorra

DEN 335.00
DEN 394.08
-15 %
Од стока


2017 Про Тим Велосипед возење Велосипед Капи Дише Памук Отворено Спорт MTB Велосипед Капа Фиксна Опрема Gorra Ciclismo Ulralight Велосипедизам Капи
Опис :
Бренд : Aogda
Материјал : Полиестер
На лесни Велосипедизам Шапка која се изврши редефинирање на удобност и главата заштита
Велосипедизмот Шапка е уште еден од најлесните и повеќето доверливи шлемови на располагање
Циклус Шапка продолжува стакло лимитите на изложеност на сонце и ви држи кул во топла времето јава
Дневен Циклус Шапка, наменета за почетници витез
Флексибилни еластичност Материјал задниот дел од главата
Една големина одговара на повеќето
Пакет : 1 x компјутери Капи

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
AOGDA
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
ASD-394
Материјал:
Полиестер
R

Додатоци на производи