.

.

2017 Скелет Зима Велосипедизам Џерси Топлинска Руно Долг Ракав Дресови Велосипедизам Лигавче Панталони Постави Велосипед Велосипед Возење Велосипед Облека

2017 Скелет Зима Велосипедизам Џерси Топлинска Руно Долг Ракав Дресови Велосипедизам Лигавче Панталони Постави

DEN 2208.00
DEN 4013.76
-45 %
Од стока

Опис на производот Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучуваат : 1piece x Велосипед Џерси ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Големина:
Долг Ракав
Број На Модел На:
huagu-kuloucaibai-lvkulou
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Зима
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Бренд Име:
XINTOWN
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Скелетот
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)
R

Додатоци на производи