.

.

NMB Minebea 20PCS MR106ZZ / L-1060ZZ длабоко ритам топката лежишта 6*10*3мм MR106ZZ имајќи MR106zz На висок квалитет

NMB Minebea 20PCS MR106ZZ / L-1060ZZ длабоко ритам топката лежишта 6*10*3мм MR106ZZ имајќи MR106zz На висок

DEN 955.20
Од стока


NMB Minebea 20 PCS MR106 ZZ / L-1060 ZZ длабоко ритам топката лежишта 6*10*3мм MR106 ZZ имајќи MR106zz На висок квалитет
Имајќи Тип : MR106 ZZ
Тип : топката лежишта
Внатрешен дијаметар : 6 MM
Надворешниот дијаметар : 10ММ
Дебелина : 3ММ
Имајќи Материјал : Имајќи челик
Примероци и на место : на самото Место
Производи за : микро-мотори , играчка мотори, инструментација , механичка масажа , медицинска опрема, спортска опрема, апарати за домаќинство, храна машини.

Број На Модел На:
MR106ZZ
Материјал:
Челик
Големина:
6*10*3
Бренд Име:
THZ
Употреба:
Имајќи
R

Додатоци на производи