.

.

Bicicleta MTB 29er T800/27.5 er/26er Quadro Де Carbono 650B Montanha Carbono Quadro де Bicicleta com Tamanho COMPACTO 15/17 com

Bicicleta MTB 29er T800/27.5 er/26er Quadro Де Carbono 650B Montanha Carbono Quadro де Bicicleta com Tamanho

DEN 22618.00
DEN 23808.00
-5 %
Од стока


боја:
15X27.5ER, 17X27.5ER, 19X27.5ER, 15X29ER, 17X29ER, 19X29ER
Свитлива:
No
Број На Модел На:
1
Површинска Обработка На Владата:
matte
Големина:
16-17 inch (165-180cm)
Тежина:
1350G
is_customized:
Yes
Бренд Име:
PuraRaza
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
јаглерод
R

Додатоци на производи