.

.

брендови целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar карбонски влакна јаглерод handlebar наведнуваат на карбонски влакна велосипед 400/420/440 WB442

брендови целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar карбонски влакна јаглерод handlebar наведнуваат

DEN 1523.00
DEN 2145.12
-29 %
Од стока


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Model Number : WB442
Материјал : Целосна Карбонски Влакна
Матични менгеме : Ю¦31.8 mm
Ширина : 400/420/440mm(ве Молиме изберете ја вашата омилена големина)
Главната Боја : како што се слики
Крај : сјај ; мет (ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши)
Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Ф. А. П трговија на Големо и превозот се и поздрави пад за големи, ние предлагаме да се намали или слободни експрес испорака потребно малку време. за испраќање на пад, ние би можеле да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да даде информација за нас if you 'd like. Постои должност? обично велиме минимална вредност за да се избегне даночните власти. но, бидејќи на различни политики во различни земји, може да постојат царина треба да бидат платени од страна на купувачот. ако може да остави порака за вас како вредноста на нарачката е соопштено. Што треба да направам ако не се добие мојата статија? ве молиме контактирајте со нас прво, ние се случува да се земе вашиот труд. ако не можете да добиете целосна наплата или враќање, за вас. ние сме продавачот е искрен, па не да се грижите.

боја:
400mm Мат, 420mm Мат, 440mm Мат, 400mm Сјај, 420mm Сјај, 440mm Сјај
Употреба:
Патот Велосипеди,Круизери
Компоненти:
Handlebar
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WB442
Бренд Име:
ULLICYC
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
R

Додатоци на производи