.

.

VXM Велосипед Freewheel 11 Брзина 11T-52T Cassete MTB Велосипед Freewheel 11-52T Легура Широк Размер 11s Велосипед Flywheel Велосипед Делови

VXM Велосипед Freewheel 11 Брзина 11T-52T Cassete MTB Велосипед Freewheel 11-52T Легура Широк Размер 11s Велосипед

DEN 7800.00
DEN 12000.00
-35 %
Од стока


Големина : 11-13-15-18-21-24-28-34-40-46-52 T Затегнувачки Материјали : Челик Крај : Никел Позлатен Прстен за Заклучување Материјали : Челик Употреба : 11 Брзина MTB Синџир Карактеристики : Хипер планирам sprockets имаат компјутер дизајниран заб конфигурација со contoured shift гејтс, што резултира со свежи мазна shift дури и под оптоварување. Близок сооднос gearing овозможува поефикасно користење на енергијата преку пофини cadence контрола. Најголемиот sprockets се монтира на лесни легури превозници да се намали телесната тежина и да се зголеми ригидност. Sprockets се намали далеку и drilled за понатамошно намалување на телесната тежина без намалување на ригидност. Никел Позлатен нуди тешко носи отпорност на корозија.

Компоненти:
Freewheel
Материјал:
Легура
Чувствителност:
108 Звуци
Flywheel Прилагодливи Опрема Број:
11-брзина
Бренд Име:
VXM
is_customized:
No
Број На Модел На:
11-52T
Freewheel Брзина:
11-52T
опрема заби:
11-52T
R

Додатоци на производи