.

.

Велосипед Задните Derailleur Закачалка 1PC Велосипед Велосипед MTB Заден Менувач Машинско Derailleur Закачалка Осипување Конвертор Адаптер

Велосипед Задните Derailleur Закачалка 1PC Велосипед Велосипед MTB Заден Менувач Машинско Derailleur Закачалка

DEN 50.00
DEN 60.96
-18 %
Од стока


Велосипед Задните Derailleur Закачалка 1 PC Велосипед Велосипед MTB Заден Менувач Машинско Derailleur Закачалка Осипување Конвертор Адаптер
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Ако го погоди десната страна на борење во јава, постои можност да се оштети слухот, овој случај е многу честа појава, особено во долги велосипедисти, овој додаток е најдобро да стане суштински дел. За велосипеди каде derailleur се одржува во место со воланот ореви. Вклучуваат ГРОМ и ОРЕВ. Напомена : ве Молиме проверете со вашиот велосипед Пренос Заградата модел за да дознаете кој тип одговара, или не можеме да им помогне на оваа! Материјал : Алуминиум Легура Големина : #001, #002, #004-2 A, #005, #007, #008, #009, #010, #011, #013, #014, #019, #020, #288, #289 Боја : Црна, Сребрена Количина : 1 компјутер Забелешка :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pc x Велосипед Задните Derailleur Закачалка

Бренд Име:
QILEJVS
Брзини:
3 брзина
Вкупниот Капацитет:
велосипед Задните Derailleur Закачалка
Компоненти:
Derailleurs
Тип:
велосипед Задните Derailleur Закачалка
Материјал:
Алуминиум легура
Материјал:
Големина:
#001, #002, #004-2A, #005, #007, #008, #009
size1:
#010, #011, #013, #014, #019, #020, #288, #289
боја:
R

Додатоци на производи